Informacja dotycząca dzieci zapisanych od 18.05.2020

SZANOWNI RODZICE!

Informujemy, że od dnia 18.05.2020 (poniedziałek) Przedszkole Nr 162 wznawia pracę przy ograniczonej ilości dzieci.

Wszystkie dzieci, których rodzice wysłali zgłoszenie o opiekę, zostały przyjęte.

Przedszkole będzie czynne w godzinach: 7.00 – 16.00 aż do odwołania.

Rodzice, którzy są nadal zainteresowani opieką w kolejnych dniach, a nie zdążyli zapisać dzieci w podanym niżej terminie, muszą dostarczyć drogą email na adres: przedszkole162@go2.pl skan podpisanego wniosku wraz z oświadczeniami na minimum 3 dni przed planowanym przyprowadzeniem dziecka.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie naszego przedszkola w okresie pandemii COVID-19