Potwierdzenie woli korzystania z wychowania przedszkolnego

POTWIERDZENIE WOLI KORZYSTANIA Z WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

w dniach od 27 kwietnia - 08 maja 2020 r. – odbywać się będzie potwierdzanie przez rodziców dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola woli korzystania z wychowania przedszkolnego dziecka w roku szkolnym 2020/2021.

Ze względu na zawieszenie zajęć opiekuńczo - dydaktyczno- wychowawczych jak również w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich,  wolę przyjęcia dziecka rodzic będzie mógł potwierdzić elektronicznie logując się na konto dziecka (krakow.formico.pl) lub przesyłając e-mail do przedszkola na adres: przedszkole162@go2.pl

Nie wymagamy żadnego określonego sformułowania. Treść wiadomości ma wskazywać, że rodzic akceptuje wynik rekrutacji i wyraża wolę uczęszczania dziecka np. akceptuję, zgadzam się.

Niepotwierdzenie woli w/wym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w naszej placówce.

W przypadku pytań i niejasności prosimy również o korespondencję email. Na wszystkie pytania będziemy się starać odpowiedzieć