Rekrutacja uzupełniająca 2020/2021

Rekrutacja uzupełniająca

Po przeprowadzeniu rekrutacji właściwej w naszym przedszkolu, w głównym budynku nie ma wolnych miejsc.

W II lokalizacji przy al. 29-go Listopada 39F pozostało 21 miejsc wolnych dla dzieci na rok szkolny 2020/2021. Rekrutacja uzupełniająca odbywa się na tych samych zasadach co rekrutacja właściwa (tzn. pod uwagę brane są te same kryteria co w rekrutacji właściwej). Nie obowiązują stosowane w latach poprzednich listy rezerwowe.

Terminarz rekrutacji uzupełniającej:

1. 25 maja – 02 czerwiec 2020 r. –przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola
  2. 17 czerwca 2020 r. godz. 9.00 – ogłoszenie wyników naboru.   Lista dzieci zakwalifikowanych wywieszona będzie do wiadomości publicznej
  3. 18 czerwca – 25 czerwca 2020 r. – potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

Nie podpisanie deklaracji w tym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w placówce.

1. 26 czerwca 2020 r. godz. 9:00 - Ogłoszenie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych w rekrutacji uzupełniającej.

W związku z trwaniem epidemii, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników naszego przedszkola, informujemy że wnioski zapisu dziecka do przedszkola będziemy przyjmować tylko elektronicznie w formie skanu przesłanego na adres emal: przedszkole162@go2.pl

Wnioski – tylko kompletne, wraz z wszystkimi załącznikami/ oświadczeniami będą przez nas weryfikowane i w każdym przypadku odpowiemy Państwu czy dany wniosek jest kompletny.

W przypadku pytań i niejasności prosimy również o korespondencję email.