BUDŻET OBYWATELSKI

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków?  Już tylko 25 dni zostało do głosowania w ramach tegorocznej 10.  jubileuszowej edycji budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa. Oddać swoje głosy będzie można od 22 września do 6 października.  Głosować może każdy mieszkaniec Krakowa, bez względu na wiek czy zameldowanie.

Głosować można, elektronicznie na stronie:  www.budzet.krakow.pl lub osobiście poprzez wypełnienie karty do głosowania w jednym z punktów na terenie miasta.

Warto głosować, bo projekty w ramach budżetu, nie tylko zmieniają otoczenie, w którym mieszkamy lub pracujemy, ale także integrują sąsiadów i tworzą przestrzeń do wspólnego spędzania wolnego czasu. W tej edycji pod głosowanie poddanych będzie 715 projektów, w tym 155 to projekty ogólnomiejskie oraz 560 projektów dzielnicowych.

Więcej informacji  na www.budzet.krakow.pl