Samorządowe Przedszkole nr 162 im. Wawelskiego Smoka

Samorządowe Przedszkole nr 162
ul. Kazimierza Odnowiciela 4
31-481 Kraków

tel: 12 411 04 08

BUDŻET OBYWATELSKI

Wzorem ubiegłego roku, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia wraz z Wydziałem Geodezji UMK przygotował aplikację o nazwie BANK POMYSŁÓW, w której mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje pomysły zmian wspólnej przestrzeni miejskiej, które następnie będą widoczne w formie ogólnodostępnej mapy. Z przesłanych pomysłów skorzystać będzie mógł każdy mieszkaniec, zainteresowany stworzeniem propozycji zadania w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa, a od tego roku również w ramach inicjatywy lokalnej. Osoby zainteresowane tym narzędziem partycypacji społecznej i działań podejmowanych w ramach IL w Krakowie zachęcam do odwiedzenia strony: https://obywatelski.krakow.pl/246599,artykul,inicjatywy.html.  

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków?  Nie wiesz czy poradzisz sobie z pisaniem projektu do budżetu obywatelskiego lub inicjatywy lokalnej? Chcesz podpowiedzieć innym co można zrobić w Twojej okolicy?  Właśnie dla takich osób jak Ty stworzyliśmy BANK POMYSŁÓW, z którego możesz skorzystać już teraz.

BANK POMYSŁÓW to miejsce gdzie możesz przesłać swój pomysł który stanie się inspiracją dla innych. Wejdź na stronę: https://msip.krakow.pl/ w zakładce APLIKACJE znajdziesz BANK POMYSŁÓW- aplikacja. Zgłoś pomysł, zobacz jakie to proste.

Więcej informacji na: https://budzet.krakow.pl/

grupa-i
grupa-ii
grupa-iii
grupa-iv
grupa-v
misie
jagodki
smokusie

Linki


× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.