Dyżur wakacyjny VIII.2022 r.

W bieżącym roku szkolnym dyżur wakacyjny zaplanowany jest w miesiącu sierpień 2022 r.

zarówno w budynku głównym przy ul. K.Odnowiciela 4

jak i w II lokalizacji przy al. 29-go Listopada 39F

Na dyżur wakacyjny do przedszkola przyjmowane są dzieci obojga pracujących rodziców/opiekunów prawnych, którzy w żaden sposób nie mogą zapewnić dziecku opieki.

Zgłoszenia na dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających aktualnie do Samorzadoweo Przedszkola nr 162  będą przyjmowane

w dniach od 01 .04. 2022 r. do 15 .04. 2022 r.

w sekretariacie przedszkola w godzinach pracy sekretariatu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: p162@mjo.krakow.pl

Karta zapisu dziecka z P-162
Karta zapisu dla dzieci z P-162 II lokalizacja
Karta zapisu dla dzieci spoza p-la do P-162
Karta zapisu dla dzieci spoza p-la do P-162 II lokalizacja

Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych ustala się plan pracy nauczycieli i pozostałych pracowników.

Dzieci z innych przedszkoli, w miarę wolnych miejsc, będzie można zgłaszać od 25 kwietnia 2022 r. godz.8.00 do 29 kwietnia 2022 r. godz. 15.00. Wnioski wypełnione, potwierdzone przez przedszkole macierzyste (pieczątka przedszkola macierzystego) przyjmowane będą wyłącznie w przedszkolu (decyduje kolejność zgłoszeń). Proszę o dostarczenie tylko wersji papierowej do przedszkola.

Harmonogram pracy samorządowych przedszkoli w okresie lipiec - sierpień 2022 znajduje się na stronie www.portaledukacyjny.krakow.pl