Zawieszenie zajęć w przedszkolu

Szanowni Rodzice!

W związku z komunikatem Ministra Zdrowia z dnia 6.04.2021 r., dotyczącym sytuacji zagrożenia koronawirusem informuję, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze  w przedszkolu zostają zawieszone do dnia 18 kwietnia br.

Do przedszkola mogą uczęszczać jedynie dzieci, których  praca rodziców została uwzględniona w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki  w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dnia 26 marca 2021r.

Ze względu na organizację pracy przedszkola Rodzice, którzy są uprawnieni i zainteresowani przyprowadzeniem dziecka, proszeni są o wypełnienie poniższego wniosku:

Wniosek o przyjęcie dziecka do p-la plik do pobrania

Wnioski należy przesłać skanem na adres:  przedszkole162@go2.pl

do 9 kwietnia 2021 r. do godz. 15:00

Przedszkole w okresie 12.04.2021 r. - 18.04.2021 r. będzie czynne w godzinach od 6:00 do 17:00.

Dla dzieci pozostających w domu nauczyciele wszystkich grup prowadzą nauczanie zdalne.

Halina Kassyk - dyrektor