Procedury dotyczące reżimu sanitarnego i organizacji pracy w przedszkolu w okresie pandemii

Szanowni Państwo,

W związku z możliwością otwarcia naszego przedszkola proszę bardzo o dokładne zapoznanie się z poniższymi procedurami, które dotyczą  reżimu sanitarnego  i organizacji pracy  Samorządowego Przedszkola Nr 162 w Krakowie w okresie pandemii Covid 19

Aby zapoznać sie z procedurą zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii w związku z wystąpieniem COVID 19 proszę pobrać plik:

Wytyczne będą obowiązywać wszystkich  Rodziców i pracowników przedszkola, od dnia wznowienia zajęć  aż do odwołania.

Informujemy , że  ilość miejsc w przedszkolu będzie znacznie ograniczona.

Ze względu na możliwość przyjęcia do przedszkola ograniczonej liczby dzieci (maksymalnie 12 dzieci w grupie),  dzieci będą przyjmowane na wniosek rodziców,  których oboje rodzice  pracują i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu; dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Praca przedszkola będzie zorganizowana w oparciu o restrykcyjny reżim sanitarny, wg wytycznych  Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej

Przedszkole będzie czynne w godzinach od 7.00-16.00.

Rodziców, którzy zdecydują się na przyprowadzanie dziecka proszę o zapoznanie  się, podpisanie i odesłanie w formie skanu lub zdjęcia niżej wypełnionych załączników na adres: przedszkole162@go2.pl  najpóźniej  do dnia 14 maja do godz. 15.00

• oświadczenie rodzica
  • kwestionariusz oceny ryzyka