Zawieszenie zajęć do 15 maja 2020 r.

Szanowni Państwo,

Z uwagi na brak możliwości zapewnienia odpowiednich warunków sanitarnych dzieciom i pracownikom, uwzględniających wytyczne GIS i MEN w tym zakresie

zostają zawieszone zajęcia wychowawczo-dydaktyczne odbywające się na terenie placówki do dnia 15 maja 2020 r.

Przypominam, że rodzice dzieci do lat ośmiu mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego w związku z koniecznością osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola.

Proszę o śledzenie dalszych informacji na stronie internetowej przedszkola

Uprzejmie prosimy Państwa o wyrozumiałość i życzliwość w tej niezwykle trudnej społecznie sytuacji

wytyczne GIS dla przedszkoli

z poważaniem