KORONAWIRUS zawieszenie zajęć

SZANOWNI RODZICE

W związku z komunikatem Ministra Zdrowia dotyczącym sytuacji zagrożenia koronawirusem informuję, że od poniedziałku, tj. 29 marca na okres dwóch tygodni  tj. do 09 kwietnia 2021 r zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolu.

Do korzystania z zajęć w przedszkolu mają prawo wyłącznie dzieci, których rodzice pracują w służbie medycznej lub w służbach porządkowych.

Ze względu na zaplanowanie wyżywienia dzieci prosimy rodziców pracujących w wyżej wymienionych zawodach o zgłaszanie w trybie pilnym chęci korzystania z przedszkola  od 29 marca 2021 do 09 kwietnia 2021 r.

Zgłoszenia prosimy kierować drogą e-mailową na adres przedszkola: przedszkole162@go2.pl.

Uwaga:

• Rodzicom dzieci w wieku do lat 8 przysługuje zasiłek opiekuńczy. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS

Więcej informacji tutaj